Hustilka dílenská Extend RODIG (digital)

Kód: 001551
Značka: Extend
1 139 Kč 941 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Cenově nejatraktivnější dílenská hustilka s digitálním manometrem na trhu, která dokáže svým zpracováním konkurovat i těm nejznámějším značkám. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově nejatraktivnější dílenská hustilka s digitálním manometrem na trhu, která dokáže svým zpracováním konkurovat i těm nejznámějším značkám. 

Tělo hustilky je vyrobeno z hliníkové slitiny v anodizované černé barvě.

Široká podstava z oceli s anti-slip protiskluzovými vložkami pro bezpečnější přitlačení nohou a pro maximální stabilitu při huštění.

Přehledný a dobře rozeznatelný digitální manometr s modrým podsvícením pro huštění s maximálním jmenovitým tlakem do 11 bar/160 PSI a s přesností do 0,5 PSI/0,05 bar. Jednotlačítkový manometr nabízí možnost volby zobrazovaných jednotek mezi PSI, BAR a KPA a poslouží i jako nouzový měřič tlaku po připojení koncovky hadice (pouze při AV ventilu).
Displej disponuje funkcí šetření baterie, takže se automaticky vypne po 30 sekundách nečinnosti, případně se dá vypnout i hlavním tlačítkem. Napájení zajišťuje pouze 1 knoflíkový 3V monočlánek CR2032.

Ergonomická rukojeť z odlehčeného polypropylenu ve tvaru zahnutého T s anti-slip protiskluzovými výstelkami pro vyšší komfort během huštění.

Dual head dvouhlavá koncovka hadice je vhodná pro huštění ventilů typu AV/SV (autoventil), FV (galuskový ventil) i DV (klasický veloventil) a je nadstandardně vybavená i mikro korekčním tlačítkem pro odpouštění vzduchu pro co nejpřesnější doladění tlaku v pneumatice nebo zcela vypuštění vzduchu z pneumatiky bez manipulace s ventilem

Univerzálnost této hustilky podtrhuje i doplňková minivýbava, která je dnes již standardem dílenských hustilek. Ve vrchní části těla hustilky je pevně uchycena schránka s transparentním výsuvným krytem obsahující jehlu na huštění fotbalových míčů a 2 plastové adaptéry na fitness míče, hračky a vzduchové matrace.

Technické parametry:
• šířka manometru: 72 mm
• rozměry displeje: 36 x 22 mm
• celková výška: 670 mm
• šířka rukojeti: 265 mm
• šířka podstavy: 259 mm
• průměr těla: 32 mm
• délka hadice: 790 mm
• hmotnost: 1,09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX