Kamenná prodejna

10 důvodů, proč nakoupit zrovna u nás v Kolomatu

10 duvodu potreti

Dopřejeme vám dostatek času i prostoru

Všechna naše kola jsou dostupná k okamžitému testování. Můžete se u nás projíždět za každého počasí. Přesedat z jednoho kola na druhé. Dopřejeme vám tolik času, kolik jen budete chtít. Chápeme, že pořízení nového kola je velká událost, ať už je to kolo na ježdění do práce nebo celoodpružené elektrokolo. Budeme vám k ruce, odpovídat na vaše dotazy, pomůžeme s výběrem a doporučíme nastavení.  

10 duvodu potreti

Nejsme vázáni k jedné značce

Ze široké nabídky všemožných výrobců kol a elektrokol si "vyzobáváme" jen ty bicykly, co podle nás za to stojí. Každé jednotlivé kolo pečlivě vybíráme, hodnotíme jeho zpracování, osazení v poměru k ceně. Vedeme vášnivé diskuze a někdy se pohádáme. (hlavně když jde o prosazovaní růžové barvy v sortimentu :-). Upřímně, prodávat něco, o čem člověk není vnitřně přesvědčený, by šlo dost těžko... 

10 duvodu potreti

Široká nabídka a možnosti evropských a kanadských výrobců

S tím souvisí naše nabídka - vedle známých značek typu KTM, Haibike, CTM máme i značky méně známé, které často zaujmou svojí originalitou, nápaditostí a taky cenou. Žádnou "Čínu" u nás nedajdete! Máme kola českých výrobců - Galaxy, Beany, Lovelec, slovenských - Dema, CTM, Cyclision, Liberty, kanadských - Marin, Focus, Norco, německých - Focus, Bulls, Haibike, Cube, Kubikes, polských - Octane One, NS Bikes, Rondo, Créme a naši srdcovku - francouzský Sunn (ten pro sezónu 2024 sedláme v závodech)

10 duvodu potreti

Kolo vám přestavíme na míru

Moc dobře známe ten pocit, kdy člověk konečně objeví "to pravé". Téměř vždy to má nějaké ALE... Kolo je super, líbí se vám barva, cena je ok, jen kdyby mělo lepší brzdy...Žádný problém! Každé kolo vám dokážeme upgradovat dle vašich přání. Vyměníme představec, zkrátíme řídítka, vyměníme sedlo, přestavíme kompletní pohon, vylepšíme brzdy. Vy budete mít kolo podle svých představ a bez starostí, co si počít s nepotřebnými díly z nového kola. A co třeba naopak? Když objevíte dokonalé kolo - zbytečně předimenzované pro vaše potřeby? Šikovnou přestavbou jsme schopni kdejaké kolo zajímavě zlevnit.

10 duvodu potreti

Zvýhodněný servis na "naše kola"

Servis na kola zakoupená u nás budeme navždy dělat s 20% slevou. Vedeme si evidenci jednotlivých oprav a pohlídáme vše, co je třeba. Jednoduše, prodejem to u nás nekončí a vždy vás rádi uvidíme, třeba jen tak, na kafe. 

10 duvodu potreti

Maximální zabezpečení

Postaráme se o maximální zabezpečení vašeho kola nebo elektrokola. Pomůžeme vám s instalací lokátoru Knog Scout, zabezpečíme kolo speciálním UV nátěrem Datatag a pojistíme u Bike Plan. 

10 duvodu potreti

Nákup na splátky a rozložená platba

Přímo na prodejně s vámi zařídíme rozloženou platbu od Essoxu - nákupy do 30.000,- na čtyři části bez navýšení. Pomůžeme vám také s klasickým financováním prostřednictvím Home Creditu nebo Essoxu. 

10 duvodu potreti

Kolo vám zdarma dovezeme

Víme, že především elektrokola nejsou žádní drobečci. Kolo, které na prodejně zakoupíte vám zdarma do nejbližšího okolí dovezeme.

10 duvodu potreti

Posezónní úschova ZDARMA

Kola zakoupená u nás vám přes zimu ZDARMA uskladníme v našem skladu. Po sezónně dáme kolo do pucu, uložíme k zimnímu spánku. S prvními jarními paprsky můžete okamžitě vyrazit na bezstarostnou jízdu na připraveném kole.

10 duvodu potreti

Náhradní vozidlo po dobu servisu

Známe zákony schválnosti. Víme, že věci se rády kazí a rozbíjejí třeba těsně před dovolenou - dejte nám kolo do servisu, půjčíme vám náhradní, užijte si dovolenou a po návratu vám opravené kolo vrátíme! Nikdy vás nenecháme ve štychu a při servisování "našeho" kola vám vždy nabídneme "náhradní vozidlo"

Proleťte se u nás v našem videu

Níže se můžete podívat na fotogalerii, jak to u nás v šumperské cykloprodejně vypadá. Jsme pyšní, že se nám vlastními silami (ano, opravdu jsme tu neměli jediného řemeslníka!) podařilo vytvořit příjemné a hlavně funkční místo pro testování a nákup kol. Úkol to nebyl jednoduchý - předělat prostory bývalého supermarketu, následné tržnice a poté tři roky opuštěných prostor, byla veliká výzva. 

Jak se nám to povedlo, posuďte sami :-) 

Kolomat Šumperk

×

Splátková kalkulačka ESSOX