Kazeta SRAM XG-1275 Eagle 12 rychlostí - 10-50 zubů

Kód: SRA330766
Značka: SRAM
4 499 Kč 3 718 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kazeta SRAM XG-1275 Eagle 12 rychlostí - 10-50 zubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kazeta SRAM XG-1275 Eagle 12 rychlostí - 10-50 zubů

PROSTOR K ROZKLÁDÁNÍ.

Eagle™ znamená svobodu. Svoboda stanovit si nové cíle a dosáhnout jich. Vaše cesta ven z omezení a složitosti. Nad rámec toho, co se dělalo předtím. Šířka pásma překladu kombinuje nasazení a technologii, kombinuje přesnost a maximální spolehlivost. Zde jde jednoduchost a síla ruku v ruce.
Zcela nový systém pro objevování nových obzorů. prostor k rozvinutí. Protože je stále co objevovat.
Toto je GX Eagle™. 

Díky rozsahu převodových poměrů, který je pro 1rychlostní převody jedinečný, můžete na kole jezdit kdekoli. Kazeta XG-1275 Eagle™ se svými 10-50 zuby využívá technologii FULL PIN™ vysoce pevných kolíků z nerezové oceli k udržení lehkých lisovaných ocelových zubů pohromadě. Výsledkem je lehká, ale robustní kazeta. Otevřený design je podobný kazetě X-DOME™. Lépe tak odpuzuje nečistoty, nabízí ještě hladší výkon řazení a delší životnost komponent. Nový X-GLIDE™2 se perfektně spáruje s řetězy Eagle™, zlepšuje výkon řazení a zvyšuje stabilitu řetězu.

VLASTNOSTI / VÝHODY

  • Extrémně odolná a lehká kazeta s jedenácti lisovanými ocelovými ozubenými koly s optimalizovanou hmotností a hliníkovým ozubeným kolem s 50 zuby. Drženo pohromadě technologií FULL PIN™ s vysoce pevnými kolíky z nerezové oceli.
  • S 500% až 10-50 zuby dokonalý rozsah přenosu.
  • Hladké, konzistentní a optimální kroky řazení v celém rozsahu kazety.
  • Kazeta XG-1275 Eagle™ nabízí nejen masivní 500% rozsah překladu pro lehčí horské a těžší převody. Pro zkušené cyklisty má také možnost použít větší převodníky, aby byl pocit ze šlapání ještě rovnoměrnější.


Hnací ústrojí SRAM Eagle™ jsou jediné hnací ústrojí 1x navržené a vyvinuté jako kompletní systém. To zaručuje optimální výkon. Pohony Eagle™ byly vyvinuty s cílem, který prokazatelně dosahují: být nejlehčím a nejodolnějším vysoce výkonným systémem pohonu pro všechny jezdce a každý trail.
Technologie Eagle™ nabízí optimální, rozšířený rozsah převodových poměrů, který vám umožní využít naplno potenciál vašeho kola tam, kde jste to dříve nemohli.
Každý komponent SRAM GX Eagle™ je 100% kompatibilní se všemi ostatními komponenty hnacího ústrojí SRAM Eagle™.
Toto je Eagle™.

FULL PIN™

Technologie FULL PIN™ využívá lehká lisovaná ocelová ozubená kola, která jsou bezpečně držena pohromadě pomocí vysoce pevných ocelových kolíků. Výsledkem je extrémně lehká a odolná kazeta, která je perfektní pro každou jízdu s ultra velkým převodovým poměrem. Podobně jako u kazety X-DOME™, otevřený design zadržuje bláto a nečistoty a zároveň zajišťuje čisté řazení a dlouhou životnost součástí.

X Glide 2

X-GLIDE 2™ je další generací technologie X-GLIDE™. Byl speciálně optimalizován pro naši dvanáctirychlostní kazetu EAGLE™ - pro rychlé a přesné řazení ve všech rychlostních stupních. Technologie X-GLIDE™ zvyšuje napnutí řetězu na větších řetězových kolech.

Tělo pohonu XD™

XD™ je design těla kazetového měniče, který umožňuje použití malého 10zubého ozubeného kolečka a zlepšuje kontakt s kazetou.
Vhodné pro okruh: SRAM 12-rychlostní (XD volnoběžka)
Materiál: 10-42 zubů: chrom-molybdenová ocel, 50 zubů: hliník
Dodatek k hmotnosti: informace výrobce

Doplňkové parametry

Kategorie: Kazety
Počet rychlostí: 12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX