Máme otevřeno

1.3.2023 jsme otevřeli novou prodejnu a cykloservis Kolomat v Šumperku. Najdete nás na adrese Vítězná 1 (pod Kauflandem, vedle nábytku Krokodýl) 

Najdete u nás kola známých i méně známých značek - česká elektrokola Lovelec, která jsou naprosto dokonalá v poměru cena/výkon. Elektrokola Lovelec začínají pod 30000Kč. Můžete si vyzkoušet skládací elektrokolo - dokonce ze 3 modelů! Lovelec nabízí také trekingová a krosové elektrokola, ale největší doménou firmy Lovelec jsou horské elektrokola s vysokým dojezdem. Modely s nejvyšší kapacitou baterie slibují dojezd až 170km. Všechna elektrokola Lovelec mají doživotní záruku na rám a nosnost nadstandartních 140kg. 

Další významnou značkou, kterou u nás nejdete je německý Focus. Focus patří mezi světové lídry v oblasti elektrokol. Skladem máme horská kola, celodpružená elektrokola i celoodpružená jízdní kola. Elektrokola jsou osazena motory Bosch 4. generace a nejnovějšími motory Bosch Smart system. 

Naleznete u nás horská kola KTM - karbonové hardtaily Myroon a celoodpružená zavodní crosscountry kola Scarp. Postupně budeme doplňovat také elektrokola KTM. 

Nabízíme čím dál více se rozšiřující fenomén - Gravel kola. Největší zastoupení máme značky Rondo. Firma Rondo je specialista na gravelová kola, přináší do tohoto segmetu inovace a netradiční designy. 

NS Bikes - partnerská značka kol Rondo. Máme gravel kolo NS Bikes i endura a dětské enduro kolo NS Bikes NERD mini

Treková a krosová kola zastupuje značka Cyclision - kola za přijatelnou cenu, která vás ohromí svým dokonalým čistým vzhledem se zahlazenými a neviditelnými sváry. 

Nejširší segment - horská kola nabízíme od kanadských značek Marin a Norco, francouzské značky Sunn a české Galaxy. 

Samostatnou kapitolu tvoří lehká dětská kola Beany. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX