Světlo zadní Extend MAGNIFIC (USB)

Kód: 001854
Neohodnoceno
Značka: Extend
804 Kč 664 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extend MAGNIFIC je vysoce kvalitní bezpečnostní osvětlení, vyrobené technnologií CNC, které potěší všechny nadšence cyklistiky. Pro všechny, kteří hledají nádherný jedinečný design a kvalitu, která se spojuje s bezpečností, je tento model tou správnou volbou.
2 držáky v balení (držák na sedlovku a držák na lyžiny sedla) umožňují montáž osvětlení na 2 různá jízdní kola (např. MTB a Road) bez nutnosti přehazování držáku.
Stupeň odolnosti vůči vodě IPX5 je dostatečný na ochranu proti stříkající vodě.
Rozptyl čočky 220 stupňů poskytuje opravdu široký úhel vidění pro šoféry a ostatní účastníky provozu.
Model MAGNIFIC může pracovat v 2 různých režimech, které si můžete zvolit následovně:

1. Inteligentní světelný a pohybový senzor

Den: pokud je jízdní kolo v klidu bez pohybu, tak se v tomto režimu světlo automaticky přepíná do sleeping módu už po 3 sekundách. Pokud senzor znova detekuje pohyb s jízdním kolem, automaticky se přepíná do aktivního režimu a spouští se poslední režim svícení (celkově 3 různé režimy), v kterém jste světlo naposledy použili a brzdový senzor opět automaticky detekuje brzdění (režim stáleho svícení po dobu 3 sekund).
Noc: světlo se automaticky přepíná do sleeping módu po 120 sekundách bez pohybu s jízdním kolem. Opět máte k dispozici 3 různé režimy svícení. Brzdový senzor automaticky detekuje brzdění a světlo zůstáva v režimu stálé svícení po dobu 3 sekund.

2. Manuální režim: opět máte na výběr 3 režimy, které vždy pracují společně s indikací brzdění (režim stáleho svícení po dobu 3 sekund), pokud brzdový senzor indikuje brzdění jízdního kola.

Režimy svícení:
Blikání 50% intenzita - výdrž baterie 48 hodin
Stálé svícení 50% intenzita - výdrž baterie 12 hodin
Blikání 30% intenzita - výdrž baterie 66 hodin

Nabíjení: 2,2 hodiny
Baterie: 350 mAh
Rozměry: 35*27 mm
Hmotnost: 27,8 g
Voděodolnost
: IPX-5
PROMOBIKER3
×

Splátková kalkulačka ESSOX