Brzdové zadní světlo P2R Tallix

Kód: CY57353
Značka: P2R
639 Kč 528 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Top zadní světlo vyrobené ze slitiny hliníku s brzdovým senzorem - tento senzor se chová stejně, jako brzdové světlo u auta a dokonale upozorní účastníky provozu za vámi, že zpomalujete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

P2R TALIX 30 je vysoce kvalitní COB LED, USB nabíjecí, vyrobené ze slitiny hliníku technologií CNC opracování, bezpečnostní osvětlení, které potěší všechny nadšence cyklistiky, kteří milují inovace, bezpečnost, krásu designu a průmyslového zpracování a vysokou efektivitu v jednom.


Používáním 2 typů držáků (držák na sedlovku kola a T-wing držák s uchycením na ližiny sedla) je toto osvětlení možné použít pro 2 různá kola (např. MTB a silniční kolo). Namontovat/přehodit bezpečnostní osvětlení na jiné kolo je tak opravdu otázka pár vteřin.
Integrovaný AUTO BRAKE senzor dokonale signalizuje tvůj úmysl brzdit pro všechny účastníky provozu, kteří se nacházejí za tebou a zvyšuje tím tvou bezpečnost.

Kromě indikace brzdění má toto osvětlení i další zajímavé vlastnosti:

1. MANUAL mode – v tomto režimu je možné si zvolit jakýkoli režim svícení při zachování neustálé indikace brzdění, kdy osvětlení přechází na dobu 3 sekund do režimu stálého svícení a následně se automaticky vrátí zpět do Vámi zvoleného/používaného módu.

2. AUTO mode

POUŽITÍ BĚHEM DENNÍHO SVĚTLA
S aktivovaným AUTO brake senzorem, osvětlení nesvítí ani nebliká a šetří kapacitu baterie na období zhoršených světelných podmínek. Jakmile je detekován pohyb s Vaším kolem, osvětlení přejde automaticky do aktivního módu a stálé svícení 3 vteřin indikuje brzdění Vašeho kola.

POUŽITÍ V NOCI
Když je během nočních podmínek indikován pohyb s kolem, světelný a pohybový senzor automaticky aktivuje činnost osvětlení v posledním použitém režimu (paměťový efekt)

Sleeping mode: když je kolo bez pohybu (přes den iv noci) delší dobu než 3 minuty, osvětlení automaticky přechází do „sleeping“ režimu a šetří kapacitu baterie do prvního dalšího indikovaného pohybu s kolem.

DETAILY:
Světelný výkon: 30 lm
Zdroj světla: COB LED diody
FUNKCE: 100% stálé svícení, blikání, indikace brzdění
VÝDRŽ BATERIE: Stálé svícení 100% (2h) - 50% (4h) - 25% (8h)- Blikání 100% (5h), 50% (10h), 25% (20h)
Nabíjení baterie indikace tzn. dýcháním (1h 30 min), Plné nabití – zelená LED dioda v zadní části se rozvítí
Typ baterie: Li-pol 3.7V 400mAh
Doba nabíjení: 1.5 h
ROZMĚRY: 34*45mm/34*50mm (T-wing/držeček na sedlovku)
HMOTNOST: 36g/40g (T-wing/držák na sedlovku)
IPX5 – voděodolné

PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Micro USB nabíjecí kabel (součástí balení)
Uživatelský manuál

KOMPATIBILITA:
Všechny běžné tvary a průměry sedlovek (sloupek sedla)

BALENÍ:
V designu P2R

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX