10 důvodů, proč nakoupit kolo u nás

10 důvodů, proč nakoupit právě u nás - v Kolomatu

Nákup jízdního kola nebo elektrokola je velkou událostí, nemalou investicí a uvědomujeme si, že si chcete být stoprocentně jistí správností své volby. Rozhodování o tom, kde koupit nové kolo, může být náročné a stresující. S tolika možnostmi na trhu je důležité najít spolehlivého prodejce, který splní vaše očekávání a poskytne vám optimální hodnotu za vaše peníze. Přinášíme vám 10 důvodů, proč je nákup kola právě u nás tou nejlepší volbou. 

O nás

Dopřejeme vám dostatek času i prostoru

Všechna naše kola jsou dostupná k okamžitému testování. Můžete se u nás projíždět za každého počasí. Přesedat z jednoho kola na druhé. Dopřejeme vám tolik času, kolik jen budete chtít. Chápeme, že pořízení nového kola je velká událost, ať už je to kolo na ježdění do práce nebo celoodpružené elektrokolo. Budeme vám k ruce, odpovídat na vaše dotazy, pomůžeme s výběrem a doporučíme nastavení.  

O nás

Nejsme vázáni k jedné značce

Ze široké nabídky všemožných výrobců kol a elektrokol si "vyzobáváme" jen ty bicykly, co podle nás za to stojí. Každé jednotlivé kolo pečlivě vybíráme, hodnotíme jeho zpracování, osazení v poměru k ceně. Vedeme vášnivé diskuze a někdy se pohádáme. (hlavně když jde o prosazovaní růžové barvy v sortimentu :-). Upřímně, prodávat něco, o čem člověk není vnitřně přesvědčený, by šlo dost těžko... 

O nás

Široká nabídka a možnosti evropských a kanadských výrobců

S tím souvisí naše nabídka - vedle známých značek typu KTM, Haibike, CTM máme i značky méně známé, které často zaujmou svojí originalitou, nápaditostí a taky cenou. Žádnou "Čínu" u nás nedajdete! Máme kola českých výrobců - Galaxy, Beany, Lovelec, slovenských - Dema, CTM, Cyclision, Liberty, kanadských - Marin, Focus, Norco, německých - Focus, Bulls, Haibike, Cube, Kubikes, polských - Octane One, NS Bikes, Rondo, Créme a naši srdcovku - francouzský Sunn (ten pro sezónu 2024 sedláme v závodech)

O nás

Zvýhodněný servis na "naše kola"

Servis na kola zakoupená u nás budeme navždy dělat s 20% slevou. Vedeme si evidenci jednotlivých oprav a pohlídáme vše, co je třeba. Jednoduše, prodejem to u nás nekončí a vždy vás rádi uvidíme, třeba jen tak, na kafe. 

O nás

Maximální zabezpečení

Postaráme se o maximální zabezpečení vašeho kola nebo elektrokola. Pomůžeme vám s instalací lokátoru Knog Scout, zabezpečíme kolo speciálním UV nátěrem Datatag a pojistíme u Bike Plan. 

O nás

Nákup na splátky a rozložená platba

Přímo na prodejně s vámi zařídíme rozloženou platbu od Essoxu - nákupy do 30.000,- na čtyři části bez navýšení. Pomůžeme vám také s klasickým financováním prostřednictvím Home Creditu nebo Essoxu. 

O nás

Kolo vám zdarma dovezeme

Víme, že především elektrokola nejsou žádní drobečci. Kolo, které na prodejně zakoupíte vám zdarma do nejbližšího okolí dovezeme.

O nás

Posezónní úschova ZDARMA

Kola zakoupená u nás vám přes zimu ZDARMA uskladníme v našem skladu. Po sezónně dáme kolo do pucu, uložíme k zimnímu spánku. S prvními jarními paprsky můžete okamžitě vyrazit na bezstarostnou jízdu na připraveném kole.

O nás

Náhradní vozidlo po dobu servisu

Známe zákony schválnosti. Víme, že věci se rády kazí a rozbíjejí třeba těsně před dovolenou - dejte nám kolo do servisu, půjčíme vám náhradní, užijte si dovolenou a po návratu vám opravené kolo vrátíme! Nikdy vás nenecháme ve štychu a při servisování "našeho" kola vám vždy nabídneme "náhradní vozidlo"

Proleťte se u nás v našem videu

Níže se můžete podívat na fotogalerii, jak to u nás v šumperské cykloprodejně vypadá. Jsme pyšní, že se nám vlastními silami (ano, opravdu jsme tu neměli jediného řemeslníka!) podařilo vytvořit příjemné a hlavně funkční místo pro testování a nákup kol. Úkol to nebyl jednoduchý - předělat prostory bývalého supermarketu, následné tržnice a poté tři roky opuštěných prostor, byla veliká výzva. 

Jak se nám to povedlo, posuďte sami :-) 

Kolomat Šumperk

×

Splátková kalkulačka ESSOX