Jaký nosič a vybavení na celoodpružené kolo?

Celoodpružená kola přinášejí pohodlí a výkon na náročném terénu, ale co když potřebujete přepravit nějaký náklad? Tradiční nosiče často nejsou kompatibilní s celoodpruženými rámy, a proto je třeba vybrat nosič, který je speciálně navržen pro tyto typy kol. Při výběru nosiče na celoodpružené elektrokolo je důležité zvážit několik faktorů. Nosič by měl být dostatečně robustní, aby unesl váhu brašen a dalšího nákladu, ale zároveň dostatečně lehký, aby neomezil výkon kola. Sami jsme vyzkoušeli několik typů nosičů na celopéra a několikrát to byl opravdu boj. Instalace je často o nervy, přestože výrobce slibuje pravý opak, nosič působí na kole jako pěst na oko, není dostatečně pevný nebo prostě nelze nastavit tak, aby byl opravdu vodorovně... Po všemožných pokusech konečně můžeme říct, že máme vítěze! 

Nastrojení elektrokola KTM Macina Kapoho 7973

Nedávno jsme kompletně nastrojili elektrokolo KTM Macina Kapoho 7973. Tento model ukazuje, že i na celoodpružená elektrokola lze umístit nosiče a další příslušenství, aniž by to narušilo jejich vzhled nebo funkčnost.

Naše práce spočívala v precizním nastavení a doladění jednotlivých komponentů kola, aby bylo dosaženo maximálního výkonu a pohodlí pro jezdce. Díky našim úpravám se z tohoto elektrokola stala dokonalá kombinace stylu a funkčnosti.

Jaký nosič na celoodpružené kolo?
Jaký nosič na celoodpružené kolo?

TOPEAK nosič TETRARACK M2

TOPEAK TETRARACK M2 je nosič určený pro celoodpružená kola, který se vyznačuje skvělým vzhledem a spolehlivým provedením. Tento nosič je ideální volbou pro ty, kteří hledají snadno instalovatelné řešení pro přepravu věcí na svém kole. Díky svému unikátnímu designu je kompatibilní s většinou celoodpružených kol a poskytuje stabilní a bezpečnou platformu pro připevnění brašen. Maximální nosnost nosiče je až 12 kg a není vhodný pro montáž dětské sedačky.

TOPEAK TETRARACK M2 je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí jednoduchou a rychlou instalaci. Jeho robustní konstrukce zajišťuje bezpečné přepravování zavazadel a dalších potřebných věcí. Díky svému designu a pevnosti je tento nosič skvělým doplňkem pro každého cyklistu, který potřebuje spolehlivé a praktické řešení pro přepravu během svých výletů.

TOPEAK brašna na nosič MTX TRUNK Bag DX

Pro maximální účinnost doporučujeme kombinovat nosič TETRARACK M2 s brašnou TOPEAK MTX TRUNK Bag DX. Tato brašna nabízí prostorný úložný prostor a je vybavena praktickými kapsami, které usnadňují organizaci vašich věcí. Díky "kolejnicovému" systému je jednoduché brašnu na nosič nacvaknout nebo vycvaknout. Nejenom že vám odpadne starost se suchými zipy, ale brašna navíc drží jako přibitá a ani se nehne. Najdete na ní praktickou kapsu na lahev a tím zabijete dvě mouchy jednou ranou - lahev na pití na celoodpruženém kole, to je totiž taky kapitola sama pro sebe... 

Jaký nosič na celoodpružené kolo?
Jaký nosič na celoodpružené kolo?

TOPEAK blatník TETRARACK FENDER M2 26-29er

Aby byla jízda pohodlná i v nepříznivém počasí, doplňte nosič o blatník TOPEAK TETRARACK FENDER M2, kompatibilní s koly o velikosti 26-29 palců. Blatník krásně kopíruje nosič, neruší celkový dojem z kola a je vyroben z extra tvrzeného plastu, což z něj dělá kvalitní doplněk.

Tento blatník není jen estetický prvek, ale plní svou funkci dokonale. Jeho design je elegantní a praktický zároveň, což z něj činí skvělý doplněk pro vaše kolo. S TOPEAK blatníkem TETRARACK FENDER M2 si užijete jízdu bez obav z nečistot.

Přední blatník SKS Mudrocker Front

SKS Mudrocker Front - Naprostá špička mezi blatníky. Jednoduše se přidělává, nikde neblemcá, působí robustně a na elektrokola se prostě hodí a neruší celkový dojem stylem "Hele, mám blatník!"

Opravdu funguje! Chrání přední část kola před nečistotami a vodou z terénu. Ideální volba pro každého, kdo chce udržet své kolo čisté a chráněné.

Jaký nosič na celoodpružené kolo?
Jaký nosič na celoodpružené kolo?

Sada Displej Bosch Intuvia 100 s držákem 31,8mm

Elektrokolo KTM Macina Kapoho 7973 se v základní výbavě dodává bez klasického displeje. Aby jeho nová majitelka měla plnohodnotný komfort z jízdy a stále aktuální informace o dojezdu, počtu ujetých kilometrů nebo aktuální rychlosti, doplnili jsme elektrokolo o Display Bosch Intuvia 100. Tento displej poskytuje jasný přehled o všech důležitých informacích během jízdy a je snadno ovladatelný a komunikuje v češtině.

Displej Bosch Intuvia 100 je navržen tak, aby byl snadno čitelný i za nepříznivých světelných podmínek. Díky intuitivnímu ovládání může cyklista rychle a bezpečně získat veškeré potřebné informace. Displej je kompatibilní s držákem o průměru 31,8mm, což zajišťuje pevné a stabilní umístění na řídítkách.

Stojánek na kolo Extend Tailfit DM-40

Stojánek na kolo Extend Tailfit DM-40 poskytuje stabilní oporu pro kolo, když není používáno. Tento stojánek je vhodný i pro elektrokola, což z něj činí univerzální doplněk pro každého cyklistu.

Jeho robustní konstrukce zajišťuje bezpečné a pevné umístění kola, což je ideální pro parkování ve městě nebo při delších zastávkách. Stojánek je snadno přenosný a montáž je rychlá a jednoduchá, což usnadňuje jeho použití kdekoli.

Jaký nosič na celoodpružené kolo?
×

Splátková kalkulačka ESSOX